309نمایش ها 0نظرات

The Witcher 3: Wild Hunt لقب پر افتخار ترین بازی را گرفت.

by on فروردین 2, 1395
 

همانطوری که اعلام شد بازی The Witcher 3: Wild Hunt جایزه بهترین بازی سال را از مراسم جوایز برگزیده بازی‌سازان دریافت کرده است. با افزوده شدن این جایزه، بازی The Witcher 3: Wild Hunt لقب پرافتخارترین بازی تاریخ را بدست آورد. با DIGITAL3Dهمراه باشید.

بازی نقش‌آفرینی و جهان آزاد The Witcher 3: Wild Hunt در سال ۲۰۱۵ و توسط استودیو سی‌دی پراجکت رد عرضه شد. سری بازی‌های The Witcher که براساس مجموعه رمان‌هایی به همین نام با نویسندگی آندره سپکوسکی ساخته شده‌ است، روایتگر زندگی یکی از معدود جادوگران و شکارچیان هیولای باقیمانده به نام گرالت و نبردهای او با موجودات افسانه‌ای است.اکنون که جایزه بهترین بازی سال از مراسم جوایز برگزیده بازی‌سازان نیز به گنجینه افتخارات The Witcher 3: Wild Hunt افزوده شده است، باید این بازی را پرافتخارترین بازی ویدیویی تاریخ نامید.

تاکنون The Witcher 3: Wild Hunt بیش از هشتصد جایزه از جمله ۲۵۱ جایزه بهترین بازی سال را از مراسم‌های Golden Joystick Awards، The Game Awards، D.I.C.E. Awards ،Game Developers Choice Awards و بسیاری دیگر دریافت کرده است. از دیگر جوایز این بازی می‌توان به دستاور برجسته در بخش طراحی بازی، بهترین روایت داستانی و بهترین بازی نقش‌آفرینی اشاره کرد.

پیش از The Witcher 3: Wild Hunt، لقب پرافتخارترین بازی تاریخ به بازی انحصاری The Last of Us، شاهکار بی‌مانند استودیو ناتی‌داگ و کمپانی سونی تعلق داشت. این بازی در مجموع موفق به دریافت بیش از ۲۴۰ جایزه بهترین بازی سال شده است. استودیو ناتی‌داگ نیز به واسطه ساخت بازی The Last of Us موفق به دریافت چهار جایزه بهترین استودیو شده است و انجمن نویسندگان آمریکا با اهدا جایزه بهترین داستان سال از تلاش‌های تیم نویسندگی این بازی تقدیر کردند.

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

یک نظر بدهید 

8 + 19 =