206نمایش ها 0نظرات

روند ساخت MASS EFFECT ANDROMEDA تغییری نخواهد کرد

by on دی 13, 1394
 

به نقل از سایت gamingbolt، اگر به عنوان طرفدار Mass Effect: Andromeda از خبر جدایی مدیر ارشد توسعه این بازی از Bioware کمی نگران شده اید، کسی شما را سرزنش نمی کند. کریس وین (Chris Wynn) اخیرا از کمپانی Bioware جدا شده است و برخی طرفداران این نگرانی را داشتند که ممکن است جدایی یک عضو ارشد از تیم ساخت Mass Effect: Andromeda آن هم در میانه راه، بر روی روند ساخت آن تاثیر بگذارد.

اما Bioware طی یک بیانیه به طرفداران اطمینان داده است که این جدایی تاثیری بر روند ساخت Mass Effect: Andromeda نخواهد داشت. Bioware بر این نکته تاکید کرده چون می نمی خواهد طرفدارن اشتیاق خود را برای بازی از دست بدهند. هر چند قبلا هم دیده ایم که چنین تغییراتی نمی تواند در ساخت یک بازی تاثیر منفی بگذارذ.

“کریس یک عضو باارزش در تیم ما بود. ما می خواهیم که از او تشکر کنیم و برایش در ماجراجویی های جدیدش بهترین آرزوها را داریم. ساخت Mass Effect: Andromedaمانند قبل و با سرعت تمام در استودیو Bioware Montreal ادامه خواهد داشت.”

همان طور که خیلی ها انتظار داشتند جدایی یک نفر، هرچند هم که عضو ارشد باشد معمولا نمی تواند تاثیر منفی بر ساخت بازی بگذارد. پس می توان گفت که Bioware در این مورد اغراق نکرده و نباید در مورد Mass Effect Andromeda نگرانی خاصی وجود داشته باشد.

 

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

یک نظر بدهید 

پانزده + هجده =