209نمایش ها 0نظرات

DICE و تلاش برای ارائه محتوای غیر آنلاین در STAR WARS: BATTLEFRONT

by on دی 12, 1394
 

 

15265144828131210982_Star Wars

 

عنوان Star Wars: Battlefront علارغم کم و کاستی هایی که دارد، می‌تواند تجربه سرگرم کننده ای را ارائه می‌دهد؛ هرچند که بیشتر ارزش آن، وابسته به بخش آنلاین است. اگر شما سعی کنید که Star Wars: Battlefront را به صورت آفلاین بازی کنید، از کمبود شدید محتوا رنج خواهید برد.

این درست نیست؛ بسیاری از مدهایی (Modes) که فقط دردسترس کاربران آنلاین است، پتانسیل اجرا به صورت آفلاین را هم دارند. بازیکنان درخواست های زیادی را مبنی بر اضافه شدن مدهای بیشتر به بخش آفلاین ارسال کرده اند و ظاهرا سازندگان شنوای پیشنهادات بوده اند.

البته این موضوع به صورت کامل تایید نشده اما در انجمن رسمی Star Wars: Battlefront ، یکی از کاربران نشان داد که با توجه به صحبت هایی او با بخش خدمات کمپانی EA ، تیم DICE در تلاش است تا بخش های بیشتری از بازی را در دسترس کاربران آفلاین قرار دهد.

نماینده خدمات به مشتریان در رابطه با این موضوع گفت : ((توسعه دهندگان مشغول کار برروی آن هستند و مقداری هم پیشرفت داشته اند. امیدواریم که به زودی، این حالت را به بازی اضافه کنند.)) شایان ذکر است که عنوان Star Wars: Battlefront هم اکنون برای پلتفرم های PC / PS4 / Xbox One دردسترس است.

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

یک نظر بدهید 

سه × یک =