196نمایش ها 0نظرات

بهترین اپلیکیشن سلفی موبایل برای شما کدام است؟!

by on مهر 12, 1394
 

در این پست قصد داریم تا به معرفی چند اپلیکیشن پرطرفدار سلفی موبایل،به نقل از Lumia Conversations بپردازیم.اپلیکیشن هایی کارآمد و جذاب که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند.

با Digital3D همراه باشید.

B612

یکی از بهترین اپلیکیشن های سلفی برای ویندوزفون،اندروید و iOS که در کنار قابلیت های فراوان،دارای کلاژهای متنوعی است که عکس برداری سلفی را به یکی از جذاب ترین کارهای روز تبدیل میکند.

اگر عاشق عکس های سلفی هستید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این برنامه کاربردی را از دست ندهید .

Lumia Selfie

اپلیکیشن پیش فرض گوشی های لومیا مایکروسافت که قابلی های متعددی از جمله تغییر فریم،تغییر نور پس زمینه و یک آلبوم شخصی را دارا می باشد.

4Shot

4Shot یک برنامه ویرایش عکس برای ویندوز فون است که شاید بتوان انرا بهترین برنامه عکاسی که در سبک photo booth عکس میگیرد دانست. این برنامه 1 تا 6 عکس را بصورت collage یا filmstrip همچون یک photo booth برای شما میگیرد.

این برنامه میتواند ویژگی های پایه عکس را تغییر دهد. ویژگی هایی همچون کنتراست یا روشنایی عکس و یا قرار دادن فیلتر و ماسک بر روی عکس های شما. این برنامه عکاسی مسلما یکی از برنامه های ویرایش عکسی نمیشود که دائم با ان کار میکنید اما برای زمان هایی که میخواهید خلاقانه طراحی کنید و یا عکس های خود را هنری کنید میتواند ایده های جالبی را به شما بدهد.

این برنامه به خوبی با Cortana در ویندوزفون هماهنگ است.

 

Dual Shot

با این اپلیکیشن میتوانید از هر دو دوربین گوشی به طور همزمان استفاده کنید.با یکی سلفی بگیرید و با دیگری منظره ی روبرو را!

با این نرم افزار می تونید بهترین لحظات خود را ثبت کنید.

Secret Selfie

با این برنامه به راحتی و در کمال امنیت می توانید عکس های سلفی خود را به بهترین صورت ممکن ویرایش کرده و افکت ها و قالب های متعددی را بر روی آن ها قرار دهید .

Voice Selfie

با این اپلیکیشن کافی است برای ثبت عکس سلفی یکی از 3 حرکت زیر را انجام دهید:

– گزینه تایمر را بزنید
– بر روی دوربین عکس ضربه بزنید
-عکس میکروفون را بزنید تا با صدای شما عملیات ثبت عکس انجام شود!

 

Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

یک نظر بدهید 

3 × 2 =