170نمایش ها 0نظرات

در سال 2016 شاهد عرضه بازی Need for Speed نخواهیم بود

by on شهریور 30, 1394
 
شرکت الکترونیک‌آرتز هر ساله یک قسمت جدید از مجموعه بازی‌های Need for Speed را راهی بازار می‌کرد. اما این روند سالانه از سال گذشته تغییر کرد و به‌همین دلیل درسال 2014 قسمت جدیدی از این بازی منتشر نشد. این شرکت در E3 امسال نمایش بسیار خوبی از قسمت جدید این مجموعه بازی‌ها منتشر کرد. این نمایش بسیار هیجان‌انگیز کیفیت بالای بازی را به بازی‌کننده‌ها نشان می‌داد. قسمت جدید قرار است یک بازسازی مجدد از دنیای NFS باشد و سازندگان این بازی اعلام کرده‌اند که در این قسمت به ریشه این مجموعه بازی‌ها بازخواهند گشت. آن‌ها برای ساخت قسمت جدید از بازی‌های Underground و Carbon الهام گرفته‌اند. به‌وجود آمدن این تغییرات باعث شده بود که فکر کنیم از سال 2015 باید منتظر فصل جدیدی از این مجموعه بازی‌ها باشیم.
تازگی «پیتر مور» (Peter Moore) از شرکت الکترونیک‌آرتز به این موضوع اشاره کرده که آن‌ها هنوز تصمیم نگرفته‌اند که قسمت جدیدی از مجموعه بازی‌های Need for Speed را برای سال 2016 تولید کنند یا خیر. او در گفتگویی با MCVUK گفت: «باید ببینیم که بازی جدید به چه شکل عمل می‌کند. ما زمانی می‌توانیم یک بازی را به‌صورت سالانه راهی بازار کنیم، که ایده‌های جدیدی در آن وجود داشته باشد. این چیزی است که ما در مجموعه بازی‌های گلف به‌کار می‌بریم. ما باید به این موضوع توجه کنیم که اگر این بازی هم مانند گلف بود، چه چیزهایی می‌توانیم در آن قرار دهیم که تازه و جذاب باشند و کاری کنند که بازی‌کننده‌ها سال آینده هم آن را خریداری کنند.»
لازم به‌ذکر است که قسمت جدید از مجموعه بازی‌های Need for Speed در آبان امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود.
Be the first to comment!
 
Leave a reply »

 

یک نظر بدهید 

13 − هشت =